Три​ ​ роки​ ​ випробувань

Останні три роки, наче пройшли в підпіллі. Промайнули з неймовірною швидкістю. Збили з ніг та знову навчили твердо стояти на землі. Якщо цей час розкинути на періоди, то вийде всього три таких 1) створення куреня(запал ідеєю); 2)революція(переосмислення цінностей); 3)війна(нове​ ​ народження). По року на кожен період, по року на те, щоб зрозуміти своє місце​ ​ серед​ ​ цих​ ​ людей​ ​ та​ ​ повірити​ ​ в​ ​ ідею​ ​ “Нового​ ​ люду”. Все почалося задовго до тринадцятого року, та для мене цей рік став початком нового життя. Друзі. Пісні. Мандрівки. Було весело. Ми вишколювалися та вчилися навіть не підозрюючи, як мало маємо часу. В тому всьому зароджувалася перша ідея, що стала основою​ ​ створення​ ​ куреня,​ ​ її​ ​ ім’я​ ​ -​ ​ БРАТЕРСТВО.

Від початку ми всі розуміли, що так буде не завжди, ми ставили для себе надто малі вимоги, нам здавалося, що до дня звитяги ще так довго, ми вірили, але не сподівалися в революцію. Проте, вона не чекала нашої готовності. Тоді, здавалося, Україна поділилася на два табори, той що був на вулицях і той, що дивився на вулиці по телевізору. Наша не далекоглядність змусила нас прокинутись, давши зі всієї сили в обличчя, тоді дія переставала бути захистом, вона ставала агресивним нападом, інколи навіть не обдуманим та безглуздим. Ми з хлопцями зробили висновки, що згодом стали втіленням наступної складової нашої ідеології, її ім’я ВІРА.

Так склалося, що на п’ятнадцятий рік кожен член куреня мав той, чи інший військовий досвід, був студентом, міг активно долучатися до роботи в Пласті, мав розуміння, що війна йде не лише на фронті, а й університетах, роботах, магазинах, вулицях мирних міст. Маючи певні знання та навички ми розширили точки нашої “роботи”, чого не знали, доводилося вчитися під час створення того чи іншого проекту. Прийшло розуміння, що потрібно бути ефективним де б ти не був, чим би не займався, чого б не прагнув досягти. Прийшло розуміння ціни УССД. В один момент став зрозумілий шлях, яким ми маємо йти. Цей час став для нас новим народженням – його ім’я ПЕРЕМОГА! Ми напевно не знаємо як дістати її, та точно не усвідомлюємо її ціни. Проте перемога для нас не мрія, а мета до якої​ ​ ми​ ​ стаємо​ ​ ближчими​ ​ щодня.

За​ ​ новий​ ​ люд! Курінний​ ДЛ

Related posts:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *